sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy wprawną firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom nowoczesnych, wymagających klientów. Prowadzony przez nas punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród kupujących. Działamy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy proponując bardzo dobre rozwiązania kultowe dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamiar został osiągnięty, co dla naszej klarownej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej klarownej szerokiej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Innowacyjna podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, wobec tego panele znajdujące się w należącej do nas szerokiej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym autentyczne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje żadnych kłopotów!

•             Trwałość i odporność na defekty – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie zespół doświadczonych ekspedientów!

Nasza marka działa w oparciu o jasną oraz przykładną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom profesjonalną radą i pomocą w wyborze wyśmienitego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych klientów są też tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich mamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet największą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy nieraz potrzebują tylko paru godzin. To o wiele reorganizuje proces remontu oraz zapewnia szansę na wielkie oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z stworzonym przez nas całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości zachęcamy też do kontaktu a z przyjemnością na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador sklep internetowy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *